1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би рекле гласно, за да ве чуе светот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Y1K991, 27 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Screw you EVN!
   
 2. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  СИТЕ ЌЕ УМРЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!1!1
   
  На Anakin и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  САКА ДА ТЕ Е**М >>> *****!!!!!!!!!!!
   
 4. Стефанија

  Стефанија Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  233
  Ваааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааууууууууууууууу! :D
   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  TOGETHER WE MADE IT!!!
   
 6. devojka9999

  devojka9999 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  43
  168333_128485520553645_114982095237321_189863_1134214_n.jpg
   
  На UnFleur и The Tramp им се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Челзи тепа....јеееееееееееееееее......Лузерпул! Фак Јеа!
   
 8. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
   
 9. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
   
  На Martin_MKD, parvati и Snow им се допаѓа ова.
 10. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  зошто толку многу идиотизам во толку мал народ,мкд да ви се сотре семката.това би било за денес :banghead
   

Сподели: