1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би направиле ако во моментот би имале 100.000 евра?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Saladin, 26 октомври 2012.

 1. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Ќе и се заблагодарам на банката :zelen
   
 2. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Би си задржала 2% колку да се има за орочување во банка , другите ќе ги донирам :sreken
   
 3. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Ќе ги потрошам најдомаќински ]:)
   
 4. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Ја прво би го купил форумов и сите би ве банирал на по една недела, Мелпомена на две недели ]:)
   
  На redhead и melpomena им се допаѓа ова.
 5. Viktor k

  Viktor k Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  535
  Ја пола би ставил во банка другата половина би ја инвестирал во некој бизнис :)
   
 6. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Добра кола све ле отплатам што ми останало добар телефон облекаа викендица мотор итнн .. мн скромен сум
   
  На Неутрален Критичар му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Куќа, другото за турнеја.
   
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Прво ќе направам една собиранка со сите овде од форумот...ќе се нафлекаме до даска...второ ќе ми биде една количе ново...и трето...хммм...Италија.
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.
 9. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  29
  купувам ново и квалитетно оружје и право на лов најмалку 1 месец без мобилен :igra
   
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Ќе ги донирам за изградба на живеалишта за бездомници или за реновирање на болниците.
   
  На escape, Just Smile и antonio им се допаѓа ова.

Сподели: