1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Штотуку подготвив...

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Baronessa, 15 февруари 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овошна салата. (киви, портокал и јаболко)
   

  Прикачени податотеки:

  • SDC15524.JPG
   SDC15524.JPG
   Големина на датотека:
   467.3 KB
   Прегледи:
   155
  • SDC15522.JPG
   SDC15522.JPG
   Големина на датотека:
   209.7 KB
   Прегледи:
   39
  На Sugar, Hexasto и Мила К. им се допаѓа ова.
 2. Minnie

  Minnie Активен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  127
  [​IMG] Чоколадно млеко.:D
   
  На Sugar, КрисТина К. и Hexasto им се допаѓа ова.
 3. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  [​IMG]топло чоколадо hot-chocolate.jpg
   
  На КрисТина К., Scars31 и Blueberry им се допаѓа ова.
 4. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  [​IMG]
  Пица Бујрумте :)
   
  На Martin_MKD, Sugar, КрисТина К. и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  Варена пченка(може замрзната може од конзерва спремна) со вегета, топче павлака и тенко исецкан пармезан мммм нема боље photo.JPG
   
  На Sugar и Glorry им се допаѓа ова.
 6. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  [​IMG]
   
  На Ina, Lady*, Sugar и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Мафини, ајде повелете додека има уште.
  SDC15542.JPG SDC15543.JPG
   
  На Ludaca, She, end. и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. mylife

  mylife Нов член

  Зачленет на:
  29 февруари 2012
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  10
  ... капучино :p
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  [​IMG]
   
  На Sugar и Scars31 им се допаѓа ова.
 10. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
  Морско.
   
  На Bum-Bum, Sugar, Scars31 и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели: