Штотуку подготвив...

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
155
256
1,063
Варена пченка(може замрзната може од конзерва спремна) со вегета, топче павлака и тенко исецкан пармезан мммм нема бољеphoto.JPG
 
  • Like
Реакции: Sugar and Glorry