1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Штотуку подготвив...

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Baronessa, 15 февруари 2012.

 1. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  #171 MATEJA, 12 август 2015
  Последна промена од модератор: 12 август 2015
  На İncognito, Io Sono и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  766
  @violetmoon :) не верувам дека ти си ги правела ;) :)
   
 3. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  [​IMG]
   
  На İncognito, Kisserboy и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 4. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  [​IMG]
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  а твоја фотографија да клаеше?
   
  На escape, Lady*, Electra и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,698
  IMAG0594.jpg
   
  На escape и The Tramp им се допаѓа ова.
 7. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  20150916_192502.jpg
  Брзи гонзалес :D Кој сака нека повели има уште пола тавичка :D
   
  На escape, Lena, Sofija... и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. Pica pica

  Pica pica Староседелец

  Зачленет на:
  2 јуни 2013
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  Палачинки. :gladen
   
  На escape, Lena, Sofija... и уште 5 други им се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  Пројааа :) со пченкарно брашно ја правиш или со тоа покрупното ја го знам како палента?


  Ако може рецепта за гонзалесот :)
   
  #179 escape, 20 септември 2015
  Последна промена: 20 септември 2015
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Совет мој ако сакаш да правиш убава проја е -колку ставаш бело брашно толку пченкарно и 4 гол.лаж.палента.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: