1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

ШКОРПИЈА (23. X – 21. XI)

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Andrea Bloodbucket, 7 март 2012.

 1. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Јас имам неколку пријатели шкоприи,и вистина се и шарманти,забавни,дружељубиви,тие се добри пријатели,но ако им направиш нешто лоше чувај се...:)
  Ако еднаш навредите, отфрлите или понижите скорпија, најверојатно нема да добиете втора шанса.So true!
   
 2. tomas

  tomas Нов член

  Зачленет на:
  16 август 2015
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  што познавам една шкорпија,секој ден се обидува да ми направи некој зулум,но самиот си наштетува,знам дека сето тоа е затоа што сум подобар од него во училиште кога правиме нешто. бескрајно е љубоморен ,на сите во класот.и ете си имам лошо искуство со „пријател„ шкорпија
   
 3. Миции

  Миции Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  И јас сум шкорпија и можам да кажам дека ние сме многу верни во љубовта и ако некој не повреди ќе ги начекаме нашите 5 минути за да му вратимее! (Кажано на наш начин) ;););)
   

Сподели: