ШКОРПИЈА (23. X – 21. XI) | Црнобело Форум

ШКОРПИЈА (23. X – 21. XI)

Andrea Bloodbucket

Истакнат Член
18 февруари 2012
285
328
63
Јас сум шкорпија и се пронаоѓам во повеќето карактеристики. Најповеќе во оваа : Овој знак сака лојалност и искреност, а неверството не го заборава ниту пак го опростува. :cool:
 

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Имам брат шкорпија, кај него ме нервираат некои работи како.. не се труде доволно за него, а може. Многу се интелегентни шкорпиите, ама некогаш знаат претерано да се САМОуништуват. :)
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ништо лично до шкорпиите кои не ги познавам, но мразам шкорпии. Во животов сум била гадно за***на од страна на 3 личности, и по некоја случајност, сите се шкорпии.
 

Andrea Bloodbucket

Истакнат Член
18 февруари 2012
285
328
63
Имам брат шкорпија, кај него ме нервираат некои работи како.. не се труде доволно за него, а може. Многу се интелегентни шкорпиите, ама некогаш знаат претерано да се САМОуништуват. :)
Се согласувам со тебе и јас и брат ми сме шкорпии и хахах некако потешко се поднесуваме со контраме до вкрај.
 

Andrea Bloodbucket

Истакнат Член
18 февруари 2012
285
328
63
Ништо лично до шкорпиите кои не ги познавам, но мразам шкорпии. Во животов сум била гадно за***на од страна на 3 личности, и по некоја случајност, сите се шкорпии. :zesko
Веројатно грешката била кај тебе, пошо ние шкорпиите сме многу ''гадни'' во случај да некој го повреди нашето ЕГО :).
 

iDeposito

Староседелец
29 февруари 2012
47
63
1,028
32
Скопје
  • Ми се допаѓа
Реакции: Furby, cece17 and Scars