Чувството кога... | Црнобело Форум

Чувството кога...

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
41
На Facebook чекаат еден куп мојата да спреми такво нешто. го следат будно секој нејзин чекор ;)
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
28
Чуството кога ке се успиеш
Чуството кога ке го удриш малото прсте
 

ВинаНевина

Полноправен Член
26 мај 2017
78
68
18
Кога ти е затнат носот, па дишиш преку уста, а устата испукана и го проколнуваш секое вдишување :nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°