1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чувството кога...

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 декември 2012.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Тишината зборува место нас.
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Ќе ја завршиш последната сезона од серијата и чекаш нова ... (talk)(star).
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Чуството кога врне дожд и си гушната со дечко ти
  Чуството кога е ладно и си стуткан/а под јорган со чај/топло чоколадо
  Чуството кога е ладно и сите се дома...
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Е ова е врв @incule се наежив,сигурно си добила инспирација со причина.
  Само ова чај и топло чоколадо под јорган како оди,под јорган буквално или не ?
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,290
  Ќе го собереш цело ќебе за себе.
   
  На İncognito, Prashina и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 6. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,007
  Cuvstvoto koga se ti e edno (seedno) za se osven za edno.
   
  На khz777, İncognito и Iris* им се допаѓа ова.
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Чувството кога ќе се реализираш во насмевката на нечие лице.
   
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,007
  Chuvstvoto na bezkonecnosta na ljubovta I toplinata na pregratkata.
   
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  11 пропуштени повици после полноќ и смс " п***р еден заспан".
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Чувството кога си се здебелил...........................................................................;(
  од утре не јадам благо!
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: