Чувството кога... | Црнобело Форум

Чувството кога...

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
27
Чуството кога врне дожд и си гушната со дечко ти
Чуството кога е ладно и си стуткан/а под јорган со чај/топло чоколадо
Чуството кога е ладно и сите се дома...
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,791
803
1,133
Skopje
Е ова е врв @incule се наежив,сигурно си добила инспирација со причина.
Само ова чај и топло чоколадо под јорган како оди,под јорган буквално или не ?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape