1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чувството кога...

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 декември 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Чуството кога се каеш за нешто или кога ќе направиш нешто и се каеш
   
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Кога ти се спие ти се корне а мораш да одиш на гости :facepalm2
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Кога ти отчекуваш некого да ти се јави,и чекајки си заспал,а тој отишол на гости!:kafe
   
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Кога ти подаруваат букет од омиленото цвеќе само за да ти го разубават денот. (inlove)(star)
   
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Кога си хартиено бротче пуштено низ река.
   
  На Cassiopeia и Iris* им се допаѓа ова.
 6. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Koga si gi prepoznavas demonite a si nemoken da se boris so niv.Ednostavno znaes si ja izgubil bitkata.
   
  На Cassiopeia и corki им се допаѓа ова.
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Не извира од сопственото тело.
   
 8. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Кога ќе удриш еден ладен туш,после два часа поминато време на 60степени......поубаво здравје!:)
   
  На ●Untouchable° и Prashina им се допаѓа ова.
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Кај нас веќе 9 саати нема вода ..
   
 10. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Претпоставувам дека се работи за некој дефект на водоводната мрежа.
  Па да се надевате дека дефектот вечерва ќе се отстрани,па утре здравје можеш и ти да удриш еден млак туш:)
   

Сподели: