Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Белосвецки человек на црнобело. Интересно :kafe

А дали тогаш знаеше дека си трудна затоа што лицето ти свети како да си била во овулација, ама па китките на главата изгледаат свежо, а сите знаеме дека во Украина има војни и не може да има цвеќиња затоа што цвеќињата растат каде што владее мир?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Луѓе доволно е.
Никој не е должен да ја чита, ако ви пречи има копче игнор.
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York

Белосвецки человек на црнобело. Интересно :kafe

А дали тогаш знаеше дека си трудна затоа што лицето ти свети како да си била во овулација, ама па китките на главата изгледаат свежо, а сите знаеме дека во Украина има војни и не може да има цвеќиња затоа што цвеќињата растат каде што владее мир?
Мачкана сум тука со крема.Цвеќињата изгледаат свежо ама не се.Така да купен ми е венецот.
 
Последна промена:

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
1284946732585_f.jpg
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ако е некој во Тајланд или планира да оди деновиве нека пиши, да го однесам до некои "скокотливи" места...

@Outrider ?
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
@Danish.Princess све тоа у реду дека си позајмила свое корисничко име на некој што во моментот е во Скопјево, не мора да покажуваш туѓи лични фотографии бидејќи тоа веќе во најмала рака ја ставаш братучетка ти во лоша ситуација пошо секакви будали кружат по интернетот а во поголема е еден вид на прекршок на личната приватност (ако не си ја прашала прво пред да ја ставиш).
Знам дека малку глупо е што многумина тука те навјасаа со невкусни коментари, но не им придодавај многу до значење. Пиши си го оноа што го имаш, без претензии истото да биде насекаде повторувано пошо така боде очи и настанува оноа што погоре ти го спомнав. И не го давај твоето корисничко име на никој, затоа што со тоа даваш и твоите лични мислења да бидат променети.
Поздрав и продолжи со дискусијата.
(facepalm) :eek: (facepalm) :svirka
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ja мрзи не дека не може. А и јас веќе нема да пишувам. Па затоа таа нека го користи и таа ќе ви пишува од утре.
неее .. ќе ни недостига твојата убавинааа .. не си оди те молааааам :place кој ќе ни кажува тука како се открива пол во петата недела :(
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Ок сите знаеме што е работата, интересно ни беше на почеток, се забавувавме, се посмеавме, сега веќе стана досадно исто па исто, тоа па тоа цело време...