Чет муабети/ти реков-ми рече

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
35
128
38
сигурно пламенот во “него” ти пишал ама си го одјебала па сеа се жалиш као никој не ти пишува


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
сигурно пламенот во “него” ти пишал ама си го одјебала па сеа се жалиш као никој не ти пишува


Sent from my iPhone using Tapatalk
Кој е тој..а од каде си ти сигурен..и не се жалам, само констатирам:):^)(think)