1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чет муабети/ти реков-ми рече

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од JaMi, 7 февруари 2013.

 1. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  сигурно пламенот во “него” ти пишал ама си го одјебала па сеа се жалиш као никој не ти пишува


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Кој е тој..а од каде си ти сигурен..и не се жалам, само констатирам:):^)(think)
   
 3. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  го приметив, упорен момак е ххх


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Јас не го приметив и незнаев дека е момак:svirka
   
 5. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  немогуче значи


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Пази што збориш со женска ми @pozdrav eden topol Кога вика не приметила значи не приметила.
   
 7. Kirjana

  Kirjana Нов член

  Зачленет на:
  17 јануари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  6
  Примате нови членови за муабет ? :sram
   
  На Danzl и antonio им се допаѓа ова.
 8. Kirjana

  Kirjana Нов член

  Зачленет на:
  17 јануари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  6
  Некако заспана и оваа тема како и другите . :nah
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Пиши некаде може ќе се размрдаат :)
   
  На Kirjana му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Здраво од мене
   

Сподели: