1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чет муабети/ти реков-ми рече

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од JaMi, 7 февруари 2013.

 1. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  82
  Чекај сега кога ќе отворам и еден блог , има парче да ви ги направам сите теми.
  Како визитки ќе бидат , кај и да отвориш -alf- реклама ќе видиш.:pusi

  Него барај некое чаре за тебе.:mstickle
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  чареееееее..па до тебе и блогот твој:rofl
  :*
   
  На -alf- му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  880
  Лепото, за овие другите ствари може само да се зборува... за секс или водење љубов - не се расправа на форуми :)
  Тоа се случува и останува само - тишина! ;)

  Некои имаат семејства - мора дискреција за овие ствари за што ти сакаш да расправаш! :D
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  What:^)
  Na forumov ima i drugi temi osven telema i svirkanje i slisanje muzika..mislev na nekoja nova tema, a na tebe i na Alf sto vi odi umot vo pogresna nasoka, ne sum jas kriva:facepalm2
  Mislev malku da nacneme nesto pozabavno, ama so vas, nothing:rolleyes:
   
 5. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  880
  Не знаев дека водењето љубов или секс со некој за тебе е погрешна насока...
  Се извинувам :)

  Забавата на форумов и таквите теми ги оставам на младите... а пак и музиката е забвана ствар, нормално , различен вид на музика за секој :)
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Во ред.
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Нема забава ...поздрав чао пријатно:trca
   
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  ако на некој му требам, знае каде да ме најде...збогум(wave)
   
 9. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  секој со некого овде си моабети у лични пораки...окапав дремејки сама, никој не ме дружи...ајт чао, досадни сте, бре, досаднииииии(think):ninja
   

Сподели: