Чет муабети (ти реков-ми рече)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Од Ушици ќе возиш низ 7ми Јули па од кај Јавор на кружнио тек, после право, па од кај Гроздо десно и ќе си паркираме кај кладилнците. Ќе пишиш едно ливче посекако тука сНе. Лелеее таман и на тракторо мој има. Ете сме како си уживаме после добра партија
two-tractor-cats-S.jpg
многу ќе се сакаме, нека пукнат душманите и Комитите :*
Исто честит да ни е празнико Свети Трифун, јас со тебе би го славела ама ми е страв од ногу пиење да не ме фати генот секое сабајле ракија да пијам. Ти купив нешто многу убо исто како и ти шо си. Вечер врли една кока кола в лим ти пијај виска :*

На жена не треба да и се дава да пије, само за празници по една чаша розе, инаку нема да е на арно...
 

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
@BadBoy007 ептен си креативен, штета што не не фати кај што се бакнуваме. Инаку не сум нарачала ништо (wasntme):zelen(star).
Имам јас папарацо фотки не се секирај. Еве ве кај се кискате. Многу небитно за пошироката јавноста, но доста битно за тебе и небитниот според тебе. :giggle
Ова ви е смирувачко кисче после караница. :giggle :p
giphy.gif
А според папарацо фотките, ова почесто се случува. (y) :D
woman-hitting-guy-gif-anne-hathaway-jake-gyllenhaal-love-and-other-drugs.gif
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Имам јас папарацо фотки не се секирај. Еве ве кај се кискате. Многу небитно за пошироката јавноста, но доста битно за тебе и небитниот според тебе. :giggle
Ова ви е смирувачко кисче после караница. :giggle :p
giphy.gif
А според папарацо фотките, ова почесто се случува. (y) :D
woman-hitting-guy-gif-anne-hathaway-jake-gyllenhaal-love-and-other-drugs.gif

Може сака грубо, (wasntme)ако не нека ме пријави за тешко злосторство, јас ќе го пријавам зошто премногу долго престојува во моето срце :place(brokenheart):(
 

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Може сака грубо, (wasntme)ако не нека ме пријави за тешко злосторство, јас ќе го пријавам зошто премногу долго престојува во моето срце :place(brokenheart):(
You do love him, don't youuuuu? Па кажи му што негираш. Ќе ти пукне
0705.gif
од too much love, немој така. :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja