Чет муабети/ти реков-ми рече

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Лелелеееееееее..опет ти.....абе стави ја во занимливости, кај сакаш тури ја да му.грфрмр.....:facepalm2
Најдо дискутанти прво, абе отвори една тема и ти барем, овие останативе админ, модер, курци палци..или стајте бе клуч на форумов...од пуста навика ке дојдам и ете ке отворам некоја тема каква таква и ето го него Загор те неј со прашањето на деценијата-За што треба да се дискутира на оваа тема?
Абе ИДИ БЕГАЈ:patos
На оваа тема ќе ја пратиш дебелата другарка за да после можеш да се дружиш со неа кога ќе ослабе, иначе ти со дебели не се дружиш. Прво прашај ја дали сака на ненормален начин да ослабе.
Не е ствар у тоа одма да се каже ставете клуч на форумов или да се мрчи кој какви другарки сака, но не се отвара тема за секоја занимливост што ќе биде прочитана на нет.
 
  • Like
Реакции: existence

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Не е ствар у тоа одма да се каже ставете клуч на форумов или да се мрчи кој какви другарки сака, но не се отвара тема за секоја занимливост што ќе биде прочитана на нет.
Добро, не знаев дека си опериран од хумор, извини се зафркавав. Сум мрчел па. :)
Мене ми е гајле за темата, и јас мислам дека не е интересна.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Не е ствар у тоа одма да се каже ставете клуч на форумов или да се мрчи кој какви другарки сака, но не се отвара тема за секоја занимливост што ќе биде прочитана на нет.
Па и не се отвара тема за секоја прочитана занимливост, читаш ли после колку време отворив една тема а замисли да беше така како ти што викаше, форумов ке беше преплавен дневно со по 100 теми.. и не гледам дека нешто нарушив со таа тема:confused:
 
  • Like
Реакции: Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Како баба необразована си, само мојот живот те интересира :zelen. Ај ние си игравме барем, ама ти ништо што не правиш... жално многу (puke)
Хехе види ја хумористична ама била. :)
Од кај знаеш ти дека ништо не правам, финтата е што не кажувам на форум ко тебе. И кажи ајде зошто ти смета тоа што си пишал човекот дека се знае со тие со кои се знае? :)