Чет муабети (ти реков-ми рече)

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Колку што јас знам не е забрането да си шарне нешто било кој откако ќе се регистрира. Не знам што очекуваш да правиме ние, црвен тепих да постелиме за секој нов член?
Па и да постелите црвен тепих, да потитрате некои ташаци ако треба, па што, да не ви падне круната??
А вака што правите, кои се вашоте обврски на празен форум?
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Па и да постелите црвен тепих, да потитрате некои ташаци ако треба, па што, да не ви падне круната??
А вака што правите, кои се вашоте обврски на празен форум?
Се бркаме со такви како тебе. Еве ми даде идеја, може да те предложам да те гласаме за член во администрација. Ќе титраш ташаци на нови членови.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Се бркаме со такви како тебе. Еве ми даде идеја, може да те предложам да те гласаме за член во администрација. Ќе титраш ташаци на нови членови.
Договорено бе, пријави ме..ама да знаеш дека за сите истинтрани ташаци ќе давам отчет, на кого какви му се, спуштени, мали, смрдливи, длакави...а и за некои што немаат ташаци ќе ги пишам со цел ник...немој само да се пронајдеш меѓу нив:rofl
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Договорено бе, пријави ме..ама да знаеш дека за сите истинтрани ташаци ќе давам отчет, на кого какви му се, спуштени, мали, смрдливи, длакави...а и за некои што немаат ташаци ќе ги пишам со цел ник...немој само да се пронајдеш меѓу нив:rofl
Не сум јас нов член. Пак не читаш убаво кој што ти пишал.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Не сум јас нов член. Пак не читаш убаво кој што ти пишал.
Читам јас убаво ама ти си сомнителен, одма се повлекуваш како ракче уназад...не сум јас нов член, буууууууу..како мало детенце:rofl