Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Колку што знам, треба домаќините(ако ги има воопшто овде) да посакуваат добредојде на гостите, на новите членови ама овде нешто не штима:frantic
:zelenпа затоа и вака е на форумов, ќе дојдат, ќе видат и ќе си отидат за брзо време:zelen
Баш затоа е таков форумот, дека ќе дојдат и ќе си отидат, ко демек некој им брани да пишуваат. Не ги поздравиле ауу, е ај да плачеме сега.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Баш затоа е таков форумот, дека ќе дојдат и ќе си отидат, ко демек некој им брани да пишуваат. Не ги поздравиле ауу, е ај да плачеме сега.
Алоооооооо..не треба никој да плаче а можеби ако подобро размислам, подобро е да почнат некои од службава на форумов што порано да си плачат оти како иде работава ќе си останат без работата,а и така па ништо не сработија...Кога на форумов би имало многу членови тогаш нека дремат, ма што сакаат нека прават, ама вака, со двајца тројца членови мислам дека треба да се потрудат да ги задржат. Можеби и јас имам грешни погледи, што знам:rolleyes:ама гледам дека од овој форум сите се префрлаат на кајгана, зборам за ти е што не биле никогаш таму.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Тоа оти katinakatalina се префрлила не значи дека сите се префрлиле таму. Па и да одат, никој не им забранува да си бидат членови на други форуми. Јас сум член на многу форуми па не менува ништо тоа.
Боже сачувај, што се` држи планетава.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Тоа оти katinakatalina се префрлила не значи дека сите се префрлиле таму. Па и да одат, никој не им забранува да си бидат членови на други форуми. Јас сум член на многу форуми па не менува ништо тоа.
Боже сачувај, што се` држи планетава.
Море душичко, ај напни тоа мозочето и разбри што сакам да кажам...Значи никој не забранува да иде кај сака ама и ТУКА на овој ФОРУМ да подзастане и шарне нешто...ИЛИ пак на вас ве боли патлакот дали имало или немало членови...а јас па толку се загрижив за овој форум:mad:
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Алоооооооо..не треба никој да плаче а можеби ако подобро размислам, подобро е да почнат некои од службава на форумов што порано да си плачат оти како иде работава ќе си останат без работата,а и така па ништо не сработија...Кога на форумов би имало многу членови тогаш нека дремат, ма што сакаат нека прават, ама вака, со двајца тројца членови мислам дека треба да се потрудат да ги задржат. Можеби и јас имам грешни погледи, што знам:rolleyes:ама гледам дека од овој форум сите се префрлаат на кајгана, зборам за ти е што не биле никогаш таму.
Врска немаш ти од форуми, пак се мешаш кај што не треба. Си прави акаунт некој тука, нека си пишува кај сака, нека пише во некоја тема заборавена, што е проблемот не знам. Демек некој ги брка па затоа, што треба сега, да земат цвеќиња и на секој што ќе дојде да му даваат. Абе ајде, се некој друг е крив.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Море душичко, ај напни тоа мозочето и разбри што сакам да кажам...Значи никој не забранува да иде кај сака ама и ТУКА на овој ФОРУМ да подзастане и шарне нешто...ИЛИ пак на вас ве боли патлакот дали имало или немало членови...а јас па толку се загрижив за овој форум:mad:
Колку што јас знам не е забрането да си шарне нешто било кој откако ќе се регистрира. Не знам што очекуваш да правиме ние, црвен тепих да постелиме за секој нов член?