Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
^абе реално ќе го ставев corki, или како и да се чита ама ќе беше во многу категории па ај тебе те ставив :D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
^^ као беше онаа на Тошо Малерон - „Вистинскиот фраер, никад не кажува дека е фраер... Еве пример ја, батка... не сум фраер“. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler and Altaïr

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
^абе реално ќе го ставев corki, или како и да се чита ама ќе беше во многу категории па ај тебе те ставив :D[/QUOTE
Така е пријателе,и така ми се дигна повеќе ваквото,рејтингот,откога даде мислење за мене,па уште ако си ме ставил мене како најфраер,ќе требаше автограми да делам по форумот:D...сепак го ценам твоето мислење замене,но неми значи ништо и да ме пофалеше;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
^абе реално ќе го ставев corki, или како и да се чита ама ќе беше во многу категории па ај тебе те ставив :D
Колку жалам што гласав за тебе..но тоа е , нема враќање..незнам во која категорија тебе би те ставила сега??:eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki and Pica pica

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Еден жали што гласал затоа што дозволувам бан, друг затоа што направивме промена и Outrider е модератор во религија и смета дека е грешка.

Чисто онака, по дефиниција: Што е модератор?
The moderators are users of the forum who are granted access to the posts and threads of all members for the purpose of moderating discussion (similar to arbitration) and also keeping the forum clean.

Тоа што @alf има проблем со ставовите на @Outrider е друга работа. Јас еве да прашам, дали ако ставевме муслиман за модератор ќе имаше некој проблем, пошто еве атеист модератор е проблем и не смеел да пишува такви ставови? Или ајде повеќе, што треба според тебе да прави еден модератор, што смее и што не смее? Сакам да знам како замислуваш дека треба да функционира тоа.

@corki мала шала, чисто онака информативно ;)

@diva orhideja што толку ти имам згрешено јас, еве кажи тука пред сите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and Outrider

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Еден жали што гласал затоа што дозволувам бан, друг затоа што направивме промена и Outrider е модератор во религија и смета дека е грешка.

Чисто онака, по дефиниција: Што е модератор?


Тоа што @alf има проблем со ставовите на @Outrider е друга работа. Јас еве да прашам, дали ако ставевме муслиман за модератор ќе имаше некој проблем, пошто еве атеист модератор е проблем и не смеел да пишува такви ставови? Или ајде повеќе, што треба според тебе да прави еден модератор, што смее и што не смее? Сакам да знам како замислуваш дека треба да функционира тоа.

@corki мала шала, чисто онака информативно ;)

@diva orhideja што толку ти имам згрешено јас, еве кажи тука пред сите.
Ти не згреши, ЈАС згрешив:)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Сакам да дадам предлог: Ајде сите новогодишни аватари?

Вака нешто?

Moyes-Christmas.png
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr and Saladin