1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чет муабети/ти реков-ми рече

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од JaMi, 7 февруари 2013.

 1. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Што сѐ се смета за смисла за хумор и забава...
  BzBFW - Imgur.gif
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Многу ти благодаρам. Исκρено не очеκував . Се изненадив. :)
  Иаκо сум мало заувеκ сеκогаш сум За за да шиρам познанства. .
  Сфатив κаκо што саκаше да κажеш, без гајле :)
   
  #10452 ●Untouchable°, 3 декември 2015
  Последна промена: 3 декември 2015
 3. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  sakav da te prasam I te prasav :) edrilicite se za burni vodi.....vo mirni ne e interesno:)........odlicno sum kako nasmevka..pozdraaav Lena..
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,154
  Допаѓања:
  7,681
  Поздрав назад,
  бакни го малото и фала бејби на советот,посебна си знаеш нели?
  :*
   
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Чек да положам прво. (worried)
   
 6. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  obicno neobicna...posebna i edinsvena.....pozdrav......plivaj bez guma za spasuvanje taka ke bises svesna deka mora da plivas :)
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Уште не положи? :(
   
 8. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Јок. По цел месец се чека за термин само да закажеш. :^)
  Сите се испоплашиле дека од јануари ќе е поскапо, па ајде да исположат.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Правилото вика да не пишуваме постојано со латиница??
   
 10. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Освен кога не сме во можност.
   

Сподели: