Чак Норис хумор

Омилени вицови?

 • Чак Норис

  Гласови: 12 66.7%
 • Цајкани

  Гласови: 2 11.1%
 • Плавуши

  Гласови: 1 5.6%
 • Еротски 18+ :)

  Гласови: 1 5.6%
 • Мујо и Хасо

  Гласови: 1 5.6%
 • Други

  Гласови: 1 5.6%

 • Вкупно гласале
  18

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Вонземјани постојат. Само чекаат Чак Норис да умре за да ја нападнат земјата!!

Над Хирошима и Нагасаки не беа фрлени атмоски бомби. Тоа беше Чак Норис. Скокна од авион и направи дупка на земјата!

Чак Норис еднаш бил во Македонија па затоа не не пуштаат во Европската Унија. Се плашат од нас!
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Играле покер Чак Норис и Господ и Господ рекол:
- ALL IN! – и со тоа го оставил Светот.
Чак Норис возвратил:
- RAISE!

Кога полицаец ќе го застане Чак Норис, он не покажува лична карта и возачка на полицаецот туку полицаецот на Чак Норис.

Само Чак Норис од вода излегува сув.
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Чак Норис прв пат во својот живот одбил предизвик поради страв од пораз, а тоа е да игра фудбал за македонската репрезантација!

Кога Чак Норис погледнува во огледалото ништо не се случува. Никогаш нема да има втор Чак Норис

Зошто кога Чак Норис е во продавница не издаваат фискални сметки?

- Затоа што знаат дека кога Чак Норис е во продавница не влегува пазарна инспекција!

 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Чак Норис е претепан само од Саша Матич!!
-Зошто??
Па овој не знаел на каде мава!!

Зошто Чак Норис секогаш фака на спортска?
-Зашто фудбалерите имаат страв во коските!

Ако Чак Норис треба да оди на состанок во 10 часот, а Чак Норис ќе стане во 9 ч и 59 минути подобро ќе му е на времето да застане!

 

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
32
Струмица
Што прави Чак Норис од Ајверот - Пиперки.
Чак Норис може да дели со 0.
Само Чак Норис има изброени до Бесконечност.
Чак Норис не носи часовник - Он одлучува колку е часот.
Чак Норис е мртов веке 10 години, ама смртта се плаши да му каже.
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: beautifull liar and parvati

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
26
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
Оди Супермен по улица и гледа дете како плаче. “Што е, што ти се случило?“ , прашува Супермен и ги засукува ракавите.
Малечкиот вели: “Ме удри Чак Норис“. Супермен ги спушта ракавите и му вика: “А зошто си го испровоцирал...?!“ :D