1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чак Норис хумор

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Maks, 21 февруари 2012.

?

Омилени вицови?

 1. Чак Норис

  12 глас(а)
  66.7%
 2. Цајкани

  2 глас(а)
  11.1%
 3. Плавуши

  1 глас(а)
  5.6%
 4. Еротски 18+ :)

  1 глас(а)
  5.6%
 5. Мујо и Хасо

  1 глас(а)
  5.6%
 6. Други

  1 глас(а)
  5.6%
 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Вонземјани постојат. Само чекаат Чак Норис да умре за да ја нападнат земјата!!

  Над Хирошима и Нагасаки не беа фрлени атмоски бомби. Тоа беше Чак Норис. Скокна од авион и направи дупка на земјата!

  Чак Норис еднаш бил во Македонија па затоа не не пуштаат во Европската Унија. Се плашат од нас!
   
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Играле покер Чак Норис и Господ и Господ рекол:
  - ALL IN! – и со тоа го оставил Светот.
  Чак Норис возвратил:
  - RAISE!

  Кога полицаец ќе го застане Чак Норис, он не покажува лична карта и возачка на полицаецот туку полицаецот на Чак Норис.

  Само Чак Норис од вода излегува сув.
   
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Чак Норис прв пат во својот живот одбил предизвик поради страв од пораз, а тоа е да игра фудбал за македонската репрезантација!

  Кога Чак Норис погледнува во огледалото ништо не се случува. Никогаш нема да има втор Чак Норис

  Зошто кога Чак Норис е во продавница не издаваат фискални сметки?

  - Затоа што знаат дека кога Чак Норис е во продавница не влегува пазарна инспекција!

   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Чак Норис е претепан само од Саша Матич!!
  -Зошто??
  Па овој не знаел на каде мава!!

  Зошто Чак Норис секогаш фака на спортска?
  -Зашто фудбалерите имаат страв во коските!

  Ако Чак Норис треба да оди на состанок во 10 часот, а Чак Норис ќе стане во 9 ч и 59 минути подобро ќе му е на времето да застане!

   
 5. Kiril

  Kiril Активен Член

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Што прави Чак Норис од Ајверот - Пиперки.
  Чак Норис може да дели со 0.
  Само Чак Норис има изброени до Бесконечност.
  Чак Норис не носи часовник - Он одлучува колку е часот.
  Чак Норис е мртов веке 10 години, ама смртта се плаши да му каже.
   
  На beautifull liar и parvati им се допаѓа ова.
 6. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
 8. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Оди Супермен по улица и гледа дете како плаче. “Што е, што ти се случило?“ , прашува Супермен и ги засукува ракавите.
  Малечкиот вели: “Ме удри Чак Норис“. Супермен ги спушта ракавите и му вика: “А зошто си го испровоцирал...?!“ :D
   
 9. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]
   
  На Psychobilly му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: