Чак Норис хумор

Омилени вицови?

 • Чак Норис

  Гласови: 12 66.7%
 • Цајкани

  Гласови: 2 11.1%
 • Плавуши

  Гласови: 1 5.6%
 • Еротски 18+ :)

  Гласови: 1 5.6%
 • Мујо и Хасо

  Гласови: 1 5.6%
 • Други

  Гласови: 1 5.6%

 • Вкупно гласале
  18

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,746
253
Се возеле Чак Норис и Миајлков во авион ииии......
па нешто Чак се извинувал!:rofl
(можеби треба посебно за Мијалков да отвориме тема)
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: antonio