1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чак Норис хумор

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Maks, 21 февруари 2012.

?

Омилени вицови?

 1. Чак Норис

  12 глас(а)
  66.7%
 2. Цајкани

  2 глас(а)
  11.1%
 3. Плавуши

  1 глас(а)
  5.6%
 4. Еротски 18+ :)

  1 глас(а)
  5.6%
 5. Мујо и Хасо

  1 глас(а)
  5.6%
 6. Други

  1 глас(а)
  5.6%
 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Се возеле Чак Норис и Миајлков во авион ииии......
  па нешто Чак се извинувал!:patos
  (можеби треба посебно за Мијалков да отвориме тема)
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Чак Норис вчера умрел...ама, ништо, денес му е веќе подобро:)
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: