Чак Норис хумор

Омилени вицови?

 • Чак Норис

  Гласови: 12 66.7%
 • Цајкани

  Гласови: 2 11.1%
 • Плавуши

  Гласови: 1 5.6%
 • Еротски 18+ :)

  Гласови: 1 5.6%
 • Мујо и Хасо

  Гласови: 1 5.6%
 • Други

  Гласови: 1 5.6%

 • Вкупно гласале
  18

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
само чак нориз жвака ервејс екстрим сс око без да пушти слузу : )
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

Maks

Староседелец
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: beautifull liar and Gemini

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Чак Норис..еднаш дошол два пати...

Чак Норис вежбал два дена дневно.....

Колку склекови има направено Чак Норис? -Сите:zelen
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Чак Норис некогаш се измочал... сега тоа се флашира и го викаме Ред Бул!
Чак Норис може да го избрише Recycle Bin.
Солзите на Чак Норис лечат рак. Штета што тој никогаш не плаче. Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во нејзиниот плакар.

Доколку на Google погрешно го спелувате Чак Норис, нема да ви се покаже “Did you mean Chuck Norris?”, туку ќе добиете одговор: “Run while you still have the chance.”.
Чак Норис еднаш доби срцев напад. Срцето изгуби.