1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чак Норис хумор

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Maks, 21 февруари 2012.

?

Омилени вицови?

 1. Чак Норис

  12 глас(а)
  66.7%
 2. Цајкани

  2 глас(а)
  11.1%
 3. Плавуши

  1 глас(а)
  5.6%
 4. Еротски 18+ :)

  1 глас(а)
  5.6%
 5. Мујо и Хасо

  1 глас(а)
  5.6%
 6. Други

  1 глас(а)
  5.6%
 1. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  Нема никакво чудо во св Димитрија туку Чак Норис бил таму и од страв сите фрески се исчистиле самите ...
   
  На beautifull liar, Gemini и Dr.Gonzo им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  само чак нориз жвака ервејс екстрим сс око без да пушти слузу : )
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Што прави Чак Норис во лабораторија?
  - Тепа Вируси.
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  [​IMG]
   
  На beautifull liar и Gemini им се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  536592_224178594351243_162838513818585_272529_414780966_n.jpg
  :D:D
   
  На parvati, Gemini и The_Mayor им се допаѓа ова.
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Чак Норис..еднаш дошол два пати...

  Чак Норис вежбал два дена дневно.....

  Колку склекови има направено Чак Норис? -Сите:zelen
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  a.aaa-Cak-Noris.jpg
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  579515_10151567307430608_1968024487_n.jpg
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  418467-Collection_of_Funny_Jokes.jpg
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Чак Норис некогаш се измочал... сега тоа се флашира и го викаме Ред Бул!
  Чак Норис може да го избрише Recycle Bin.
  Солзите на Чак Норис лечат рак. Штета што тој никогаш не плаче. Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во нејзиниот плакар.

  Доколку на Google погрешно го спелувате Чак Норис, нема да ви се покаже “Did you mean Chuck Norris?”, туку ќе добиете одговор: “Run while you still have the chance.”.
  Чак Норис еднаш доби срцев напад. Срцето изгуби.
   

Сподели: