Чак Норис хумор

Омилени вицови?

 • Чак Норис

  Гласови: 12 66.7%
 • Цајкани

  Гласови: 2 11.1%
 • Плавуши

  Гласови: 1 5.6%
 • Еротски 18+ :)

  Гласови: 1 5.6%
 • Мујо и Хасо

  Гласови: 1 5.6%
 • Други

  Гласови: 1 5.6%

 • Вкупно гласале
  18

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
сфи деца се играф у песак,чак нориз се игра у бетон лол
а овј сам га измисли : чак нориз кд праи склекови не се мрда он него мрда се пархет
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Ludi Maks

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Чак Норис го родила тетка му: никој не смее да ја е*е мајка му
Пред да си легне Чак го пали светлото, не дека се плаши од темнината туку таа се плаши од него.
Чак кога се гледа во огледало, огледалото пука, не е будало да се најде во средина меѓу Чак и Чак
Ако Чак има 50 денари и ти имаш 50 денари, тој има повеќе пари од тебе
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Ludi Maks

Maks

Староседелец
Само Чак Норис може да игра тенис со лажица.
Чак Норис ја мие косата со солна киселина.
Само Чак Норис може да го фрле ножот на Counter Strike.
Само Чак Норис може да победи на релито Париз-Дакар со магаре.
Чак Норис има профил на телетекст.
Чак Норис ја знае тајната на Victoria's Secret...
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
-Слеп човек случајно се удрил во Чак Норис. Обичниот момент на допир го излечило слепилото, за жал првото и последно нешто што го видел било фаталното кроше од Чак Норис во неговата фаца.
-Знакот за хендикепирани на паркинзите не означува место за хендикепирани, туку место што му припаѓа на Чак Норис, а сликата на тоа место покажува што ќе ти се деси ако се паркираш таму
-Чак Норис изградил временска машина и се вратил во минатото да го спречи атентатот на Кенеди, Освалд ги испукал трите куршуми а Чак Норис ги одбил со брадата, главата на Кенеди експлодирала од зачуденост
-Нема оружје за масовно уништување во Ирак, Чак Норис живее во Оклахома
-Тревата е секогаш позелена од едната страна. Освен ако не поминал по неа Чак Норис, тогаш е потопена во крв и солзи