1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чак Норис хумор

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Maks, 21 февруари 2012.

?

Омилени вицови?

 1. Чак Норис

  12 глас(а)
  66.7%
 2. Цајкани

  2 глас(а)
  11.1%
 3. Плавуши

  1 глас(а)
  5.6%
 4. Еротски 18+ :)

  1 глас(а)
  5.6%
 5. Мујо и Хасо

  1 глас(а)
  5.6%
 6. Други

  1 глас(а)
  5.6%
 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Пукајте :jazice
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  сфи деца се играф у песак,чак нориз се игра у бетон лол
  а овј сам га измисли : чак нориз кд праи склекови не се мрда он него мрда се пархет
   
  На Ludi Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Чак Норис може да свире на гитара со зденка :rofl
   
  На Hip.Hop_MKD и parvati им се допаѓа ова.
 4. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
  Чак Норис го родила тетка му: никој не смее да ја е*е мајка му
  Пред да си легне Чак го пали светлото, не дека се плаши од темнината туку таа се плаши од него.
  Чак кога се гледа во огледало, огледалото пука, не е будало да се најде во средина меѓу Чак и Чак
  Ако Чак има 50 денари и ти имаш 50 денари, тој има повеќе пари од тебе
   
  На Ludi Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Само Чак Норис може да игра тенис со лажица.
  Чак Норис ја мие косата со солна киселина.
  Само Чак Норис може да го фрле ножот на Counter Strike.
  Само Чак Норис може да победи на релито Париз-Дакар со магаре.
  Чак Норис има профил на телетекст.
  Чак Норис ја знае тајната на Victoria's Secret...
   
 6. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
  -Слеп човек случајно се удрил во Чак Норис. Обичниот момент на допир го излечило слепилото, за жал првото и последно нешто што го видел било фаталното кроше од Чак Норис во неговата фаца.
  -Знакот за хендикепирани на паркинзите не означува место за хендикепирани, туку место што му припаѓа на Чак Норис, а сликата на тоа место покажува што ќе ти се деси ако се паркираш таму
  -Чак Норис изградил временска машина и се вратил во минатото да го спречи атентатот на Кенеди, Освалд ги испукал трите куршуми а Чак Норис ги одбил со брадата, главата на Кенеди експлодирала од зачуденост
  -Нема оружје за масовно уништување во Ирак, Чак Норис живее во Оклахома
  -Тревата е секогаш позелена од едната страна. Освен ако не поминал по неа Чак Норис, тогаш е потопена во крв и солзи
   
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  сите женски имааат еднаш месечно средба со Чак норис...:)
   
 8. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Сите деца носат маичка од Супермен само Супермен носи маичка од Чак Норис :biggrin
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Само Чак Норис може да ја исправи Крива Паланка. :D
   
  На beautifull liar и Maks им се допаѓа ова.
 10. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Чак Норис се држел самиот себе на крштевката :D
   

Сподели: