Црн Петок за Македонија!

  • Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

    Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
    - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
    - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
    - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

    Пристап до овој подфорум имаат членови со над 50 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

    Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Не можеме а и не смееме дур не се расветли случајот ништо да преземине ниту пак да осудуваме...мала државичка и одма џева и шпекулации шириме..Нека почиваат во мир:(
 

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aaliyah and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Тоа што Латас го кажа во оваа колумна докажа дека е голем човек а не патриот.....Како што мислеше пола Македонија ...:)
Браво за Латас.....А Читам коментари од линкот што го поставила Aaliyah и сваќам колку србите не сметаат за наши браќа ;) А и во право се ;) Кога им го земаа Косово меѓу првите го признавме....Заслуживме
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Што е толку паметно во кажаново во комантарот на Латас:eek
Јас па ќе се изненадев ако кажеше поинаку,ове е очекувано од него,се знае до која опција е близок,и се знае дека не му годи конфликти.