Фустани | Црнобело Форум

Фустани

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
28
На некој пуст остров
Little black dress


 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Носам кратки фустанчиња за излегување,а некој сантим подолги за на свадба:D Имав лани мерак да си купам од оние летните долгите убавите,ама не најдов со убава шара,годинава ќе барам пак. Исто и долг за на свадба ми се допаѓа,за наредната ќе си сошијам.