1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фудбалски трансфери и шпекулации

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Altaïr, 3 јули 2014.

 1. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Веќе е во Стоук.
   
 2. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Ковачиќ во Реал. Скоро завршена работа :(
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Па врска немаше бе, oh wait... united fans.
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Што е со ников бе? :patos
  Кај ти текна жити се.
   
 6. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Остај го Ѓорѓија, каков му беше предходниот ник, овој му е супер. :)
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И тоа што викаш, овој е барем подобар од претходниот.
   
 8. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Љајиќ во Интер Балкан во 5 до 12!!! :)
  Хернанес во Јуве за жал, иако беше камен не би им дал играч. Настинката не би им ја дал а не играч. Добар трансфер рок, ги шитнавме сите плејмејкери ама имаме копачи за орање ниви цела година.
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не знам колку е точно и колку е за верување, читав демек имало шанси Робен да оди во Јунајтед, демек немало место веќе за него во Баерн бидејќи Левандовски ќе го задржеле.
  Исто така друго што читав и што не знам колку е точно, дека Арсенал и Ливерпул би можеле да ги земат Ројс и Обамејанг од Дортмунд, знам само дека е точно дека едниот без другиот не оделе, така изјавиле дека или двајцата ќе си одат или ниеден. Е сега ако има вистина во ова тогаш подобро е да се одврзе кесето и кај Арсенал и Ливерпул и да се донесат одлични играчи во двата тима.
  И Икарди од Интер се поврзуваше со Ливерпул.
   

Сподели: