Фудбалски трансфери и шпекулации

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Само Венгер фура политика со анонимци. Штета што Раниери освои титула со неговата филозофија :D
Венгер купи јапанец летово. Доста е.
И арнаутин :zelen
Иако логиката налага песимизам во однос на арсеналските можности за титула во ПЛ, некако имам притаен филинг дека ќе изненадат позитивно :p