1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фудбалски трансфери и шпекулации

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Altaïr, 3 јули 2014.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  И арнаутин :zelen
  Иако логиката налага песимизам во однос на арсеналските можности за титула во ПЛ, некако имам притаен филинг дека ќе изненадат позитивно :p
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Роналдо во ПСЖ за трансвер над 150 милиони евра ?? :svirka
   

Сподели: