1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фризура

Дискусија во форумот 'Коса' започната од MissChievous, 14 март 2012.

 1. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 2. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На Gemini и melpomena им се допаѓа ова.
 3. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  [​IMG]

  Ми беше подолга и црвена,а сега ја скратив и ми е иста ко на сликата.Со се шишки :D
   
  На Stojne, melpomena и Redhead им се допаѓа ова.
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
 5. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  (inlove)

  [​IMG]
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Мојата е ваква, малку подолга :)

  Image658.jpg

  во профил

  Image660.jpg

  многу е ретка прецветана и е кафеава.
  А сакам суканици :(
   
 7. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Вака ми е ^_^
  [​IMG]
   
 8. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  нешто во стилот ми е ваква, ама сум задоволна, се плашев како ќе изгледа на моиве црти :p треба голема храброст, огромна промена е, да...баш е како што ја посакував...and I'm proud! :sreken

  29f3110ee77ff3765ba9ea70b75a04bd.jpg 13842452_ori.png
   
  На Pica pica и Lena им се допаѓа ова.
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Змејче мн.добро изгледа фризов,ти си ова доле?
  (think)
   
  На Змејче му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: