Фризура

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Каква фризура имате?
Сте смениле ли неколку?
Сакате ли нова фризура, но никако да го направите тој чекор?

Јас веќе 3/4 години исто се шишам, фризурата се вика shag. Секој пат кога идам на шишање истата слика ја покажувам и сега за сега, не би ја сменила, премногу ми се допаѓа.

 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
си имам играно со главата неколку пати , ама последни година и пол (петнаесет до два) почнав капчиња да носам ...
малце не избричен, со капа на глава... во секое време сум спремен за некоја пљачка (happy)
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
имам нешто вакво сега само кафеава...


АМА МНОООГУ САКАМ ВАКВА, ДА СЕ ИЗБРИЧАМ..
:biggrin
 
  • Like
Реакции: Kiril, Dee Dee and Scars