1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фризура

Дискусија во форумот 'Коса' започната од MissChievous, 14 март 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Каква фризура имате?
  Сте смениле ли неколку?
  Сакате ли нова фризура, но никако да го направите тој чекор?

  Јас веќе 3/4 години исто се шишам, фризурата се вика shag. Секој пат кога идам на шишање истата слика ја покажувам и сега за сега, не би ја сменила, премногу ми се допаѓа.

  [​IMG]
   
  На Dee Dee, Bibi@, Hexasto и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  Вака нешо, само шо ми потемна, али планирам деновиве дај осветлам ко на сликава :)
  [​IMG]
   
  На Dee Dee, parvati, Scars31 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Иста ваква :smug
  [​IMG]
   
  На Gemini, Dee Dee, Avona Vi и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  [​IMG]
   
  На Gemini, Dee Dee, Hip.Hop_MKD и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  jim-carrey-01-645-75.jpg


  Кратко, модерно..
   
  На Anakin, Foxboro, Dee Dee и уште 17 други им се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  BushaF and proud
   
  На Dee Dee, Ludaca, lady_blue и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  [​IMG]


  ваква само поцрна :)
   
  На Dee Dee, MAGA и Hexasto им се допаѓа ова.
 8. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  си имам играно со главата неколку пати , ама последни година и пол (петнаесет до два) почнав капчиња да носам ...
  малце не избричен, со капа на глава... во секое време сум спремен за некоја пљачка (happy)
   
  На Dee Dee, street_chic и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 9. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  [quote="Aaliyah, post: 38811,
  [​IMG][/quote] иста, само посветла :)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  имам нешто вакво сега само кафеава...[​IMG]

  АМА МНОООГУ САКАМ ВАКВА, ДА СЕ ИЗБРИЧАМ..
  [​IMG]:biggrin
   
  На Kiril, Dee Dee и Scars им се допаѓа ова.

Сподели: