1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фризура

Дискусија во форумот 'Коса' започната од MissChievous, 14 март 2012.

 1. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Баш има мило лице,ќе ти одговараше ликов ;)
   
  На Змејче му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  (inlove)

  [​IMG]
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MimeQueen

  MimeQueen Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 јануари 2014
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  41
  Имам права коса,никогаш не менувам начин,мразам виткани коси!
   
 4. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423

  млада си ;) но со тек на време ќе те влечат некои промени..
   
  На Mime Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. МалиСашко

  МалиСашко Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2014
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  347
  Ејј.. носев косичка како на сликчињата од Сара Кеј кога бев мал
  [​IMG]

  Па ја пуштив дола до рамена...
  Па пак се истрижив салам...
  Па носев емо фризура во прва година..
  Па пак ја пуштив долга во летото за втора... бев во металски фазон... Долга до под рамена...
  Така ја носев до четврта и почна многу да му паѓа.
  Се истрижив кратко од тогаш и од ден на ден се повеќе се разочарувам...


  Сакам да кажам само дека луѓето не сакаат машки со долга коса, девојките се плашат од нив... мислат дека се опасни...
  Но сепак, мене баш ми беше гајле...
   
  На Mime Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
 7. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  [​IMG]
   
  На Tantara, Stojne и Lena им се допаѓа ова.
 8. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  [​IMG]
   
  На Stojne, Lena и Photographer им се допаѓа ова.
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  image.jpg
  ваква ми е сега.
  Иста :sreken
   
  На Tantara, Stojne, i_wanna_fly и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  ммм свиџа ми се :zelen уште малку да ми порасне и јас ја правам слична на оваа, само што не сум плава :giggle
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: