Фотографирање на венчавки | Црнобело Форум

Фотографирање на венчавки

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini and Lepaa

Katerina1004

Истакнат Член
9 март 2012
2
4
303
29
Незнаев каде да прашам за совет па случајно ја најдов темава и одлучив тука да прашам. Дали имате некој совет за така малку поинаква идеја што да ми пишува на поканите за свадба??? Ама ич не ми текнува :frantic.