1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографирање на венчавки

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од The_countess, 21 јуни 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  [​IMG]
   
  На Gemini и Lepaa им се допаѓа ова.
 2. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
 3. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
 5. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
 6. Katerina1004

  Katerina1004 Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  4
  Незнаев каде да прашам за совет па случајно ја најдов темава и одлучив тука да прашам. Дали имате некој совет за така малку поинаква идеја што да ми пишува на поканите за свадба??? Ама ич не ми текнува :frantic.
   

Сподели: