1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографирање на венчавки

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од The_countess, 21 јуни 2012.

 1. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Ја отворив темава бидејќи обожавам венчавки и свадби.
  Во темава не планирав многу да се дискутира, само да прикачиме некои слики во склад со темава.
  Ако не, кантата не и бега на темава :D


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Natenceto, emzzy и Scars им се допаѓа ова.
 2. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
 3. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  883
  Jaс пак помислив дека темава ќе е со муабет колку има дебилни сликари што само гледаат да земат пари предложуваќи пози и сликаќи ги само колку да се рече еве ова е фото албум пред и после свадбена церемонија па давајте по 50-100-200... дена од слика ....
   
  На JaMi, WomanInRed и melpomena им се допаѓа ова.
 4. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  By: Nena & Vladi?
  Презакон слики од свадби имаат а и општо од се` друго. Ептен се филмски и онака необични..
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Треба да е добар фотографот а иначе пози има многу.
  Оваа ми е многу интересна..
  [​IMG]
   
  На The_countess му/ѝ се допаѓа ова.
 5. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Македонија има таленти. :D
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Па и не баш.
  За свадбата од тетка ми се погодија да фотографираат ПИНК од Битола-покатастрофа слики не сум видела. Да ми дадеа мене поубаво ќе ги сликав посебно зетот и невестата..
  А и се сложувам со ShakaZulu сите ќе лапнат пари а квалитетот на сликите не е битен. -.-
   
 7. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Ај нешто македонско......

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Aaliyah и The_countess им се допаѓа ова.
 8. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  wedding1.jpg wedding.jpg wedding-12.jpg weddingSearch_sm.jpg
   
  На The_countess му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На The_countess му/ѝ се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756

Сподели: