Форумџии кои ја одбележаа 2013та

Статус
Затворена за нови мислења.

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,848
1,153
Срамота јас не се заблагодарив на довербата.
Фала ви на сите што гласавте.
Само што не смеам да си дозволам да бидам (не)романтичен, ќе ја срамам титулата под мојот ник.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Срамота јас не се заблагодарив на довербата.
Фала ви на сите што гласавте.
Само што не смеам да си дозволам да бидам (не)романтичен, ќе ја срамам титулата под мојот ник.

Без смајли сс ружу у уста ништо не праимо. Ја мислу дека администрација треа да уведе такфо смајли у тфоју романтичну чест
Или љубим руке смајли : )))
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,848
1,153
Без смајли сс ружу у уста ништо не праимо. Ја мислу дека администрација треа да уведе такфо смајли у тфоју романтичну чест
Или љубим руке смајли : )))
:eek: Ааааа коа веќе во моја чест се воведува смајли нека ме прашаат мене на каков начин шармирам девојки па нека бараат смајли, а не ти да даваш предлози :nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
Да му се одземи титулата 'Consigliere' на @Saladin . И да му се даде титула 'Tom Hagen'.
Зашто? Нашиот Сале не е од Сицилија :)
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Честитки до сите, позитивни, заљубени, најфини, најкреативни и тн... Се надевам годинава повеќе ќе ве дружам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra, parvati and Selma

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,555
7,167
1,153
Big Sur
Сега некој нека биде фин и нека ја тргне темава од важни, и повеќе од доста ѝ беше.
Па здравје, догодина пак да се читаме. :D (и тоа помасовно, да се надеваме)
 
Статус
Затворена за нови мислења.