1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумско радио

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 1 март 2012.

 1. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  20:15 часот, кој е заинтересиран нека се појави на „старото место“. :giggle
  http://radiostream.neotel.mk:8000/crnobelo.m3u
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  слабо радио : )
   
  На Harmonija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Миксови и песни имам на претек, но нема многу заинтересирани. :)
   
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ајде утре пуштај сега има Love songs на антена5, никој нема да те слуша :giggle
   
  На i_wanna_fly му/ѝ се допаѓа ова.
 5. наташа

  наташа Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  115

  Сакам да пуштам музика лозинка и порт мози
   
 6. наташа

  наташа Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  115

  Сакам да пуштам музика лозинка и порт мози
   
 7. наташа

  наташа Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  115
  ке можи да ми објасниш сакам да пуштам малце музика чекам одговор
   

Сподели: