1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумско радио

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 1 март 2012.

 1. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Aristokrat ќе ти оставам трансакциска и чекам 100 денари. xD
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Еве ја стартувај временска машино бе:wavespin
   
  На Trouble и Nighty им се допаѓа ова.
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  што су за њега сто денара брат, он купуе чоколадца од десет денара за стотче : )
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ма јас не стојам на збор бе:gjavol
   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Nighty ти пушташ?! Бравос! (bravo)
   
  На Nighty и parvati им се допаѓа ова.
 6. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  ^
  Фала JaMi , уште 20 минути трае, не мрдајте никаде! :)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Не си нормалан:biggrin
   
 8. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  И ете ја, песната која ќе го затвори овој микс. Се надевам Ве вратив во некои минати, убави времиња... Секое добро! ;)
   
  На JaMi, Selma и Aristokrat им се допаѓа ова.
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  само толку?!? ееее не сте фер ....:place
   
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Аааа јас денес на слушав(worried)
   

Сподели: