1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумско радио

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 1 март 2012.

 1. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Еее, па миксот траеше 75 минути.
  Ајде, ајде, цело лето е пред нас. :)
  Фала Ви за позитивната поддршка. :)
   
  На melpomena и JaMi им се допаѓа ова.
 2. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
 3. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Таман реков ќе учам, ама не, може да почека тоа. Твој микс не пропуштам. :biggrin
   
 4. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  ^
  Hope you like it! :)
  Плус, краток е овојпат де, веќе 10 од 30 минути поминаа, таман да те раздрма и наполни со енергија за учење. :p
   
  На foREVer и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 5. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  foREVer се разигра малку?
  Ајде спремај се за учење, последна песна е ова. :D
   
 6. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  ^ :( Ништо сеа, заминав јас да учам. :|
   
 7. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Nighty Сакам песнава да ја склопиш фино у некој микс и најсрериозно на собиранка ти носам усб за да ми ставиш неколку микса, зависи колку збира :wub
   
 8. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  За сите кои вечерва од Х причини пропуштивте да го означите почетокот на летото со една фина журка, логирајте се на радиото од 00:20. ;)

  http://radiostream.neotel.mk:8000/crnobelo.m3u
   
  На Lady*, Selma, Aristokrat и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Го привршуваме и овој вечерен маратонски летен микс.
  Се надевам уживавте во него! :)
   
 10. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Hello. :)
  Во недостаток на нов личен микс, сакам да ве прашам дали сте заинтересирани за стримување на странско денс миксче, од еден добар независен DJ? :D
  Да му дојде нешто како загревање за викендов. :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: