Форумско радио | Црнобело Форум

Форумско радио

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Слушајте нè на:
http://s6.voscast.com:7970/listen.pls

Имаме ново радио, хостирано во Македонија, со поголем квалитет и без сецкање.
http://radiostream.neotel.mk:9000/crnobelo.m3u
Поради проблеми со новото радио, додека да се средат се враќаме на старото.

DJ- и на форумското радио.
ipopovski
Jackal
Sarah (ретко се вклучувам)
048
Nighty
cakar_ulav
Aristokrat
наташа
и другите ќе ги допишам.
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
и дајте некој предлог текст да напишам таму да не стојат тие чкртајнците за проба шо ги клавав...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Hip.Hop_MKD

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
и дајте некој предлог текст да напишам таму да не стојат тие чкртајнците за проба шо ги клавав...
Можеш да напишеш некоја информација за песната која ја пушташ во моментот, или изведувачот, ако знаеш нешто колку да биде поинтересно. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Добро ви е радивцево дечки...:)
ке стани уште порано ке лупнам и некоја реклама од по страните колку да можам да си го платам интернетто пошо вака ке го е*ам за 2 дена...

Ај малку Архангел да ги послушаме...
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Утре и темава и радиото ќе се среди.