1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумско радио

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 1 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Слушајте нè на:
  http://s6.voscast.com:7970/listen.pls

  Имаме ново радио, хостирано во Македонија, со поголем квалитет и без сецкање.
  http://radiostream.neotel.mk:9000/crnobelo.m3u
  Поради проблеми со новото радио, додека да се средат се враќаме на старото.

  DJ- и на форумското радио.
  ipopovski
  Jackal
  Sarah (ретко се вклучувам)
  048
  Nighty
  cakar_ulav
  Aristokrat
  наташа
  и другите ќе ги допишам.
   
  На КрисТина К., наташа, 048 и уште 12 други им се допаѓа ова.
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  и дајте некој предлог текст да напишам таму да не стојат тие чкртајнците за проба шо ги клавав...
   
  На parvati и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Можеш да напишеш некоја информација за песната која ја пушташ во моментот, или изведувачот, ако знаеш нешто колку да биде поинтересно. :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  хахахахх лудак ЧД боб марли рокаш а : ) најззз
   
  На Jackal му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Добро ви е радивцево дечки...:)
   
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  ке стани уште порано ке лупнам и некоја реклама од по страните колку да можам да си го платам интернетто пошо вака ке го е*ам за 2 дена...

  Ај малку Архангел да ги послушаме...
   
 7. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Ми прекина мене нешто?
   
 8. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  кај мене вика се е во ред...
   
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Не идете ја пуштаат КЕШ КЕШ:confused::zesko
   
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Утре и темава и радиото ќе се среди.
   

Сподели: