1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.8)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 30 април 2015.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Точно до сега
  уште двајца ви фалат
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Ја такви други збориви знаеш колку ги најдов затоа и се откажав :D
   
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Зошто нема никакви коментари за содржината, зошто нема пофалби за трудот што го вложија креаторите на весникот!?? Критика за изгледот, критика за техн.дел, па аман бе луѓе, па весникот ниту ќе се штампа, ниту ќе оди во продажба, се се твори за забава и пак незадоволни:confused: Имаше членови кои не отекоа со прашањата кога ќе биде весникот и револт зошто истиот касни а сега нигде ѓи нема да кажат мислења.Колку станаа луѓево цинични и безобразни а циции за да кажат два три реда убав збор:mad::(
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Тоа е македонска работа, ни вака ни така ви чини.

  Или ко некоја прилепчанка шо сакала да се е*и, а нејќела да и влези.. :)
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Добро еве имам да кажам нешто за содржината, критика нормално. Не ми се допаднаа интервјуата, јас чекав поубаво интервју да прочитам а не со принцезата или со бугарката. Не ми се допаѓа.
   
 6. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  ААААаааааааа а за сликата си молчиш, те нема да се чаталиш сега толку, изгледа воспитната мерка што ја доби се вроди со плод:patos
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Кој добил воспитна мерка, и каква слика?
   
 8. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Очигледно е дека не си го прочитал убаво весникот а најмногу од сите бараше тој да излезе.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Прво, едно големо браво за @malo , само поради нејзините мислења кои ги споделила со нас, а се надевам дека и понатаму ќе ги споделува, бесникот од мене добива позитивна оценка.
  А сега лошото.
  Уште веднаш забележав дека текстот во делот за Саемот на книгата, е копиран од две веб- страни и малку сте го измешале. Ајде, се простува за поголемиот дел, бидејќи е од страна која е можеби единствената од која може да се најдат информации за саемот. НО, последниот пасус ве издава. Ќе сте продавале 9 нови наслови, или грешка сум?
   
  На malo и Makedonec им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  По се изгледа мислеле на 8те броеви од весникот дека ќе ги продаваат. :)
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: