Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.8)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Зошто нема никакви коментари за содржината, зошто нема пофалби за трудот што го вложија креаторите на весникот!?? Критика за изгледот, критика за техн.дел, па аман бе луѓе, па весникот ниту ќе се штампа, ниту ќе оди во продажба, се се твори за забава и пак незадоволни:eek Имаше членови кои не отекоа со прашањата кога ќе биде весникот и револт зошто истиот касни а сега нигде ѓи нема да кажат мислења.Колку станаа луѓево цинични и безобразни а циции за да кажат два три реда убав збор:mad::(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Тоа е македонска работа, ни вака ни така ви чини.

Или ко некоја прилепчанка шо сакала да се е*и, а нејќела да и влези.. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Добро еве имам да кажам нешто за содржината, критика нормално. Не ми се допаднаа интервјуата, јас чекав поубаво интервју да прочитам а не со принцезата или со бугарката. Не ми се допаѓа.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Добро еве имам да кажам нешто за содржината, критика нормално. Не ми се допаднаа интервјуата, јас чекав поубаво интервју да прочитам а не со принцезата или со бугарката. Не ми се допаѓа.
ААААаааааааа а за сликата си молчиш, те нема да се чаталиш сега толку, изгледа воспитната мерка што ја доби се вроди со плод:rofl
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Прво, едно големо браво за @malo , само поради нејзините мислења кои ги споделила со нас, а се надевам дека и понатаму ќе ги споделува, бесникот од мене добива позитивна оценка.
А сега лошото.
Уште веднаш забележав дека текстот во делот за Саемот на книгата, е копиран од две веб- страни и малку сте го измешале. Ајде, се простува за поголемиот дел, бидејќи е од страна која е можеби единствената од која може да се најдат информации за саемот. НО, последниот пасус ве издава. Ќе сте продавале 9 нови наслови, или грешка сум?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Прво, едно големо браво за @malo , само поради нејзините мислења кои ги споделила со нас, а се надевам дека и понатаму ќе ги споделува, бесникот од мене добива позитивна оценка.
А сега лошото.
Уште веднаш забележав дека текстот во делот за Саемот на книгата, е копиран од две веб- страни и малку сте го измешале. Ајде, се простува за поголемиот дел, бидејќи е од страна која е можеби единствената од која може да се најдат информации за саемот. НО, последниот пасус ве издава. Ќе сте продавале 9 нови наслови, или грешка сум?
По се изгледа мислеле на 8те броеви од весникот дека ќе ги продаваат. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ditto+Maker