1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.8)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 30 април 2015.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Злато дете.

  :biggrin
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Песна која му ја посветува шифтот на поповски чуџука,а поповски на шифт флај авеј :)
  Фин е весникот и браво за трудот ама се сложувам со @existence дека навистина замара некако очи после подолго читање
   
  На Makedonec и Аркантос им се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Неколку членови спомнаа нешто слично околу дизајнот не е проблем ќе се среди, од следниот број имаме нов дизајн
   
 4. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Што за мене? Големи се, си знаат сами. :D
  Се зезам, пропуст е. Јас само лепев што ми беше пратено во 5 до 12, не ни читав. Мислам и дека е преземен текстот.

  Како и да е, сега го симнав и ѕирнав пдф-то. Се извинувам што ужасно изгледа, не знам како успеало така со бели рамки да излезе и свашта.
  Кај мене пнг сликите се кристално чисти и читки.
  Ај од нареден број се спасувате од мене. :biggrin
  И тако то.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Probably резолуцијата е проблемот.
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  То тако није. Ќе се караме:D
   
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Кои се 5 те члена? Мислам и да ги кажете пак нема да ги најдам ама барем да знам што да барам :D
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Чекај ако никој не може да ги најде тогаш ќе ги кажеме
  сега барајте :D
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Само саладин случајно го најдов и се откажав
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ипоповски, мало, и јас најдов друг збор. Оралки. :zelen
   

Сподели: