1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фан Клуб: Челси

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од foREVer, 20 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  доволно ја грееше клупата. барем таму нека игра.
   
  На Slims и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
 3. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  3/3 пријателски а воедно и трофеи. Уште не почната сезонава веќе три ги имаме.:giggle Се прашувам кај ни е крајот.:biggrin
  Сезонава многу сум задоволна од тимов, солидни играчи речеси секаде имат солидна замена, според мене единствено фали еден солиден лев бек другото е во ред а и нема потреба да се даваат толку пари за Руни, не викам дека е лошо да се приклучи во тимот но факт е дека Јунајтед ќе го даде во англиска екипа само за дебела сума на пари.
   
  На Slims му/ѝ се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Мислу дека Руни ипак ке си остане у Јунајтед : )
  a Лукаку остануе куде вас или киде па на позајмицу ?
   
 5. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749

  Останува. А и нема потреба од напаѓач Торес, Лукаку и Ба се на таа позиција, не знам зошто толку Мурињо запнал за Руни. Уствари знам, факт е дека станува за класа играч а и не е во добри односи со управата на Јунајтед.
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Хмммм Торес остануе знам
  И куде вас и куде нас има по едно дрво у напад (Велбек ). Срамота за брендови како Челзи и Јунајтед
  Глеам газиет на турнеју, куде нас Мојс не уме да ги поврже сфи конци како што треа, а и трансфер период ни е штама
  Ама ипак Јунајтед га глеам како фаворит број 1(како и увек :p) а Челзи како најголем конкурент за фторо место : )))
   
 7. CresChelsea

  CresChelsea Староседелец

  Зачленет на:
  27 јули 2013
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Поздрав до сите навивачи на Челзи,некои сигурно и од Кајгана фан клубот се.Нов сум на форумов ваљда добро ќе бидам прифатен :)
   
  На Aquarius и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
 9. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Вчепа многу бледа игра. Празно кружење околу 16тник без некоја конкретна шанса, Астон Вила далеку поконкретни шанси имаа од нашиве. Лукаку има одличен прием на топката желен е да се докажи, Ба ме разочар остана во офсајт. Играта како што кажав бледа но победа си е победа, сега следат Јунајтед и Баерн
   
 10. CresChelsea

  CresChelsea Староседелец

  Зачленет на:
  27 јули 2013
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Слабо нешто активен фан клубов?:zelen
  Сабајле не чека ждрепка да се надеваме дека ќе ни се паднат лесни противници.
   

Сподели: