1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фан Клуб: Челси

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од foREVer, 20 март 2012.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  @Frank имаше барем уште 1-2 сезони сила кај Лампард, барем како support ако не прва постава...или тешко?
  Еве и за Англија ќе биде во стартен состав најверојатно.
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Најдобри,најјаки
   

Сподели: