Убитачни песни | Црнобело Форум

Убитачни песни

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ќе се утепам, од заседу! :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Опиноков

`Рчпалов

Раперчина!

Онаа фаталнана од Охрид исто фали на листата, а Драганче и Коки се за поштовање.
Кога сме кај нашите...

!!!
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Гулабица слатка гулабице пробај барем спастри се ко човек па после иди пеј или се брукај.
До кога со вакви македонски бруки???
Ве молам аплауз за следната "ѕвезда"!!!
(n):rofl:frantic

П.С. Можда темава ќе иде во рејсикл бин ама барем да се насмеете вечерва :)

 

Maks

Староседелец
Гулабица слатка гулабице пробај барем спастри се ко човек па после иди пеј или се брукај.
До кога со вакви македонски бруки???
Ве молам аплауз за следната "ѕвезда"!!!
(n):rofl:frantic

П.С. Можда темава ќе иде во рејсикл бин ама барем да се насмеете вечерва :)

Песнава можело да иде во убитачни песни
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and redhead