Убитачни песни

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
The metal messiahs have spoken!
Си имаме бисери, треба одвреме-навреме да си ги негуваме и да се потсетиме дека постојат.

Една прекрасна, хеви метал балада, нали.

Типични, металски сотони што дивеат на полна месечина по шумите.
Much darkness. Very metal.
итн итн...:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheQueen and existence

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
А тиии си манекенка со мали прслуци :D
Џемо биљбиљ че ти прајт бербат :rofl
Ео ео е е е бафчалари морковче :D:D
 
Последна промена:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Како да направиш песна со само еден збор и вечно да останеш втиснат во вијугите на секој што ќе те слушне.
Јас знам само дека го обожавам специјалниот ефект кога сложно викаат ЕВН, јер слога ЕВН убија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Ретко која песна и изведба може да го допре врвот ко ова еротско-уметничко дело ама!
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Немам wifi поради грмеживе, но тоа не значи дека нема да вклучам мобилен за да го постирам овој подарок за човештвото што ми се уврте во глава.
Не е секој ден таков мустаШ да се познава и при наслаба видео резолуција.