Убитачни песни | Црнобело Форум

Убитачни песни

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
јас мислам пошо оваа е многу јака заслужува посебна тема ...
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје

Уште едно спотче :)) мила таа на дада убава косата се мие прво па после се чешла а не обратно.
 

Maks

Староседелец
јас мислам пошо оваа е многу јака заслужува посебна тема ...
Па може и така овие македонските "хитови" овде да идат, а останатите во другата тема убитачни песни :)
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
Каква веѓа држи алал нека и е, а богами и стајлинг :rofl
Која будала се ангажирала спот да и снима не ми е јасно :nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
коментаров:
"Драги др. Франкенштајн,
Ти го најдовме чудовиштето.
Поздрав. " :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Boyle, Luckky and The Tramp