1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трчање.. :)

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од ZmajChe, 21 март 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Да.
   
 2. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  429
  Допаѓања:
  886
  Блазеси ти ако можиш да одвоиш од денот повеќе од 5 часа за и околу трчање плус работа...
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: