1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трчање.. :)

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од ZmajChe, 21 март 2012.

 1. khz777

  khz777 Староседелец

  Зачленет на:
  20 септември 2014
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  Сепак сакав да прочитам секакво мислење затоа и тука пишав .
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Solange

  Solange Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  6 април 2016
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  134
  Немој жити све ! Тетка Мисти што ке каже и поп што ке отчати тоа ти е...крај !:rofl
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Брат издржи, можеш, требаш.. :giggle
  Во право е, луѓево се единствени на планетава и пошироко што трчет без потреба :D:svirka
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,750
  Допаѓања:
  770
  Никој не трча без потреба ,а трча некој без потреба кога ќе закасни на раб ,а можел да си оди полека ако си стане порано , па таквото трчање само е без потреба ! ;) :kafe
   
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Добро е за телото и мускулите,трчам ама во лето
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  2,279
  Трчам како не трчам, посебно па сабајле кога ќе видам дека ми бега автобусот, а каснам ни маратонец не ми е рамен. :) Најчесто трчам по 57, 50, 65 б, в, 53 и уште некој автобус на ЈСП.
   
  На Ѕвездичка и incule им се допаѓа ова.
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Најнапорно и најтешко се гледаат резултати.
  Не трчам, бев на скијање сега се ме боли. Се мислам на вежбање да се запишам во теретана, ама не ми е пријатно. Инаку мозокот секој ден го вежбам, телото поретко :)
   
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  2,279
  ако си во Скопје, дојди на кик бокс илјада пати подобро е од теретана :)
   
  На Priroden му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Веќе 4 години редовно трчам секој ден. Освен кога има снег. На почетокот прчав помалку, немав кондиција. Сега од дома до работа трчам насабајле,за кондиција. И од работа кога се враќам исто. Од дома до работа 20 километри.
  Значи на ден по 40 километри трчам
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  А на работа имаш туш!??:nah
   

Сподели: