Твоето лице звучи познато | Црнобело Форум

Твоето лице звучи познато

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Србите се закон за дебилни шоуа, а бидејќи ние сме дебилен и прост народ ни ги пуштаат кај нас да ги гледаме и примаат наши како натпреварувачи. Гледајте си ич не ми е гајле, јас само прашав дали некој гледа.Немој да се лутиш,па таму дебили и простаци не примаат,а ние ќе наставиме да го гледаме прекрасното шоу,и нашата пркрасна Еленче!
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Немој да се лутиш,па таму дебили и простаци не примаат,а ние ќе наставиме да го гледаме прекрасното шоу,и нашата пркрасна Еленче!
Не бе ич не примаат, затоа гледам жирито се господа ги одбрале, кој од кој поголема сељандура.
Прекрасната Еленче :rofl готово доста е.
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,217
753
Откако е отворена темата бришам навреди и препукавања. До сега бришев без опомени, следно забегување делам и казнени и одмор од темава.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr and Saladin

Loyal

Нов член
6 октомври 2014
16
6
3
29
Само да ги поздравам тие што викаа дека Елена немала врска од пеење. Поздрав и пријатно
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Вечерва после турската серија Дила, на Сител почнува новата сезона на ТЛП...Даниел Кајмаковски ќе биде учесник а за други незнам ..мене ме бендисува ова забавно шоу:)и ке си го гледам со задоволство.:)
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Интересно е ќе го гледам ама немам толкав интерес како минатата сезона незнам зошто..
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,790
802
1,133
Skopje
ccccc , кој е тој Даниел ,кое е тоа шоу (worried) , знаес ли Орхидејо дека Нурам почина ??
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
ccccc , кој е тој Даниел ,кое е тоа шоу (worried) , знаес ли Орхидејо дека Нурам почина ??
Пушти го тв и гледај ТЛЗП..Даниел беше прв и прекрасен, фантастично ја одигра улогата како Бруно Марс. Жирито го изнафали и го нарече вонсериски пејач..јас навивам за него а на Нурам нека му е лесна земја, бог да го прости:|