1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Твоето лице звучи познато

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Хоуп*, 19 октомври 2014.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Пак јас за Даниелчо наш(inlove) Незнам дали го гледавте предмалку во улога на Тина Тарнер?? Фантастична имитација, мајсторски изведена кореографија и супер испеано во стилот на Тина.... а тек како успеа да се движи на штикли(flower)браво Дани(flower)
   
 2. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Дали некој го гледаше нашиот Даниел?:wavespin
  Повторно беше прекрасен ..Лепа Брена многу убаво искоментира за него,брилијантен и вонсериски настап.Навистина жареше и палеше на сцената во улога на Рајмштајн....цела публика беше на нозе станата, овации, ракоплескања..и жирито беше на нозе..супер настап...БРАВО за Даниел, прекрасен е дечково:)гласањето се уште трае....
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Мислам дека со улогата на фронтменот на бендот Рамштајн, повторно ќе биде на прво место...
  02.jpg 02.jpg 03.jpg
  01.jpg
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 4. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  :placeгуска една е оваа Сузана Манчиќ...:besenне гласаше за Даниел:besenкокошка
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Хахаха истата реакција ја имаше и брат ми .. Ама треба да знаеме дека на ТЛЗП секој натпреварувач победува само еднаш. :)
  Искрено Даниел не го обожавав нај нај ама после шоуво го ценам ств е ѕверка. Секоја му чест, скидам капу..
  И мене ми е криво што не победи али тоа е сеа здравје можда на крајот он ке победи : ))
  А онаа Манчич коза, ко некоја да не речам ама ќе речам про**итутка беше...
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,195
  Допаѓања:
  2,266
  Ѓоша, Даниел и Неша најдобри барем за мене :)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  И Каја е мн добра, добро пее само мислам дека ја форсираат за да се пробие. И даваат задачи кај штоможе да се докаже.. :)
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 8. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Мене Ѓоша не ми се допаѓа ама баш во ништо...единствено беше што се паднав од смеење кога се лизна со штиклите додека играше.
  Даниел е феноменален(bravo)
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,195
  Допаѓања:
  2,266
  Даниел има квалитет колку сите тие таму заедно собрани и помножени со 2. Не дека е Македонец и дека што знам е нов (не ми е идол) ама дефинитивно човекот има глас и талент.
  А Ѓоша ми е интересен ко појава посебно кога глуми жени врв ми е :D
   
  На ●Untouchable° и misterija им се допаѓа ова.
 10. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Има ли покатастрофа такмичар од Халид Муслимович?!? (puke)
   

Сподели: