Твоето лице звучи познато

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Има ли покатастрофа такмичар од Халид Муслимович?!? (puke)
Не е лош, мене не ми е толку катастрофален..ама Владо Г.и Дара ме расположија, супер беа...на Дара и лежат такви глуми а Владо е шмекериште старо(inlove);)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Ох, да можев да бидам таму :(
Колку е лудо значи.. Ваауу :frantic
Даниел и Неша.. нема бољи онде.. нц
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Оваа година заслужуваат чиста 10 ка за цела организација, маски, сценографија, кореографија, шминка...браво...
солзи ми потекоа кога Никола, кој прекрасно ја фати бојата на гласот на нашиот Тоше, успешно ја изведе имитацијата, па и цела публика стана на нозе....уфффффф.тоа беше жално за гледање:(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki and ●Untouchable°