1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Твоето лице звучи познато

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Хоуп*, 19 октомври 2014.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Не е лош, мене не ми е толку катастрофален..ама Владо Г.и Дара ме расположија, супер беа...на Дара и лежат такви глуми а Владо е шмекериште старо(inlove);)
   
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Ох, да можев да бидам таму :(
  Колку е лудо значи.. Ваауу :frantic
  Даниел и Неша.. нема бољи онде.. нц
   
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Оваа година заслужуваат чиста 10 ка за цела организација, маски, сценографија, кореографија, шминка...браво...
  солзи ми потекоа кога Никола, кој прекрасно ја фати бојата на гласот на нашиот Тоше, успешно ја изведе имитацијата, па и цела публика стана на нозе....уфффффф.тоа беше жално за гледање:(
   
  На corki и ●Untouchable° им се допаѓа ова.

Сподели: