Твоето лице звучи познато

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Го гледа уште некој ова благо речено ретардирано шоу?

Јас го гледам :) и баш ми е интересно, подобро тоа ќе го гледам отколку турскине серии|-( И така нема ништо попметно да видиш на ТВ :)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Јас го гледам :) и баш ми е интересно, подобро тоа ќе го гледам отколку турскине серии|-( И така нема ништо попметно да видиш на ТВ :)
Епа затоа јас не го уклучувам телевизорот, заборавив како функционира далечинскиот.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Го гледа уште некој ова благо речено ретардирано шоу?

Се ми се чини дека некој незнае што сака во животот,и се му е ретардирано и безсмислено а не се погледнал во огледало и да се запраша,каде е проблемот?,?можеби кај себе.Ова му е ретардирано,она му е за никаде итн.Ако не го вклучуваш телевизорот,значи ништо не ти е интересно,а ако не ти е интересно тогаш ти си обичен несреќник.I have no words :eek:
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Се ми се чини дека некој незнае што сака во животот,и се му е ретардирано и безсмислено а не се погледнал во огледало и да се запраша,каде е проблемот?,?можеби кај себе.Ова му е ретардирано,она му е за никаде итн.Ако не го вклучуваш телевизорот,значи ништо не ти е интересно,а ако не ти е интересно тогаш ти си обичен несреќник.I have no words :eek:
И јас немам зборови на тоа дека си ставил запирка помеѓу прашалниците, ама добро, не секој учел Македонски.

Ми е интересно иначе, нешто од што се учи а нешто каде има голи стари жени, и "убавата" Елена.
 

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
275
663
Wherever you want me to be
Абе мора да има кењатори и хејтери, се да хејтаат се да кењаат на нешто шо не им се свиѓа. Дај бе не им ги прајте цитрони на луѓето.
 
Последна промена:

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
И јас немам зборови на тоа дека си ставил запирка помеѓу прашалниците, ама добро, не секој учел Македонски.

Ми е интересно иначе, нешто од што се учи а нешто каде има голи стари жени, и "убавата" Елена.


Имам примедба во текстов.НЕ требало да ставиш запирка после прашалниците,лекторски неисправно...бриши ја.
?,?,}{/.</ За запирката помеѓу прашалникот,со то се потврдува твојата невкусност и нефлексибилност....Дежурен кењаџија.
србите се закон за шоуа од ваков тип,ние треба да бидеме среќни што воопшто примат нашинци како натпреварувачи,а не да ги омаловажуваме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Србите се закон за дебилни шоуа, а бидејќи ние сме дебилен и прост народ ни ги пуштаат кај нас да ги гледаме и примаат наши како натпреварувачи. Гледајте си ич не ми е гајле, јас само прашав дали некој гледа.