1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Специјален поздрав до...

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од LadyInPink, 17 февруари 2012.

 1. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Поздрав до сите членови, бидете мирни и послушни и не ги лутејте модераторите.:D
  Ќе ме нема некои дестина дена. Се читкаме после 12 јули.:)
   
  На Aquarius му/ѝ се допаѓа ова.
 3. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215

  Добро сум мила знаеш зошто нели... :patosвиде на фб (inlove)
   
  На Just Perfect му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Јас го сменав никот и никој не ме поздравува. Не дека ко бев со стариот ме поздравувате :eek:
   
  На Lena, Just Perfect и Сара.13 им се допаѓа ова.
 6. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  специјален поздрав само до Aquarius и до никој друг :sreken : )*

  во твој стил...
   
  На Aquarius му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Фл :)*

   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Добро утрооо...поздрав за сите оф и он лаин форумџии со песничката (sun)
   
  На Blondie и violetmoon им се допаѓа ова.
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Поздрав и од мене :wavespin
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Сп до Давор кој секогаш успева да ме насмее и расположи :sreken
  [​IMG]
   
  На Aquarius и Давор им се допаѓа ова.

Сподели: